1992'den bugüne inovasyon ve yapay zeka yazılım geliştirme

404 Sayfa bulunamadı hatası

Böyle bir sayfa yoktur veya yayından kaldırılmıştır.

Ana Sayfa

Endüstri 4.0 Sistem Entegrasyonu

Hali hazırda kullanılan makina ekipmanlarımız Endüstri 4.0 standartlarında değil ise, bu makina ekipmanları Endüstri 4.0 standartlarına revize ederek birbirleri ile haberleşen, veri üreten, robot sistemler takviyesi ile kas/kol gücünü ortadan kaldıran makinalar haline getiriyoruz, üretilen büyük veri "Big Data" analizlerini firmanıza özel raporlara dönüştüyor ve en önemlisi Muhasebe Programı, ERP Programı gibi mali sistemlerinize entegrasyonu sağlıyoruz.

Üretim tesisleri iot + endüstri 4.0 otomasyonu ile daha verimli ve organize çalışarak %25 ile %40 arasında performans artışı sağlayabilir.

Bu performans oranları işletme türüne göre değişsede, kurulan sistem tesisteki üretim proseslerini canlı görmenizi, takip edebilmenizi, canlı uyarılar almanızı sağlayacağı için tüm sorunlara hızlı ve kesin çözümler üretmenizi mümkün kılar.

Diğer yandan kronikleşmiş sorunlarınızın giderilmesi için %99.99 hatasız üretim ve doğru üretim verileri ile performans artışı, kalite yönetim sisteminizinde iyileşmesine bir çok faydalar sağlayacağı için, kaynaklarınızı daha verimli kullanmanıza olanaklar sağlayacaktır.

Merkez
19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad.
Dr.İsmet Öztürk Sok. No:8/1
Şişli / İstanbul
Malatya Teknokent
Bulgurlu Mah. Kanyon Cad. No:89
A Blok 202
Battalgazi / Malatya
Augmented Reality
Koza Mah. 1638 Sok. Kozapark
Sedef Blok Zemin Kat D.6
Bahçeşehir / Esenyurt / İstanbul