Top
1992'den bugüne inovasyon ve yapay zeka yazılım geliştirme
Deep Learning "Derin Öğrenme"
Sektör bağımsız her türlü proses den, kameralardan, üretilen veri yığınlarından derin öğrenme, yapay zeka algoritmaları ile robotik öğrenme ve anlamlı sonuçlar çıkartılabilir.
Derin Öğrenme ile Revizyon
Derin öğrenme, yapay zeka, görüntü, veri işleme teknolojilerimiz ile verilerinizi depoluyor, anlamlandırıyor, canlandırıyor ve analiz edilebilir hale getiriyoruz.
Vertikal ve Horizontal Entegrasyon
Derin öğrenme ile elde edilen sonuçlarınızı, diğer tüm sistemlere almak istedikleri detayda veriyi aktarabilecek robotik altyapılar tasarlıyor ve inşa ediyoruz.

Derin Öğrenme

Biz 1992'de başlayan yazılım geliştirme hayatımıza, 1996'da tekstil sektöründe yerli desen çizim sistemleri yazdığımız, 2005'de desen giydirme, 2007'de Tv sektörüne geçiş, 2011'de video içerisinde nesne algılama ile hep bir şekilde image işleme, video işleme ve üretim otomasyon ile ilgiliydik.
Artık Dünya durdurulamaz bir şekilde Yapay Zeka'laşıyor "Artificial intelligence", Derin Öğrenme "Deep Learning", Makine Öğrenmesi "Machine Learning", Yapay Zeka "AI" ile akla gelen tüm prosesleri, üretim şekillerini, Sağlık, Endüstri, Savunma Sanayi, Şehir, Trafik, Belediyecilik, Tarım, Gıda gibi sektörlerde işlem süreçlerini dehşet bir şekilde hızlandıracak, kolaylaştıracak ve iyileştirecek çözümler üretiyoruz.

Bir düşünün derin öğrenme, yapay zeka "AI" ile mahkeme dosyaları inceleniyor, avukat ve hakimlerden daha iyi, hata olasılığı 100.000 de 1 ile doğru karar veren robotik mahkemeler test ediliyor, meme kanseri tanısını 6.000 örnekli bir veri ile 2 dakikada iyi huylumu kötü huylumu görebiliyor olmak müthiş, trafikte kaza oranını sıfır a çok yaklaştıracak, şehirde toplumsal olayları önceden kestirebilmek mümkün olacak, üretimde derin, makine öğrenmesi, yapay zeka "AI" ile üretimler iyileşecek

Derin Öğrenme revizyonu nasıl yapılacak? hali hazırda hayat nasıl akıyorsa olağan halini dijital veriye çevirecek ve veriyi anlamlandıracak kadar veri birikmesi ile mümkün, bir an evvel herkes derin öğrenme altyapılarına yatırım yapmak zorunda, size özel birikmiş veri olmadan derin öğrenme yapay zeka "AI" olamaz.

Sisteminizi, Şehri, Trafiği daha rahat yönetebilmeniz için, sizin istekleriniz ihtiyaçlarınız doğrultusunda, yapay zeka "AI" algoritmaları ile planlanabilir, programlanabilir, yönetilebilir, canlı takip edilebilir ve raporlanabilir, masaüstü veya mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Gelişen birçok teknoloji farklı farklı sektörlere büyük yenilikler getiriyor, tüm bu gelişen teknolojileri programlama, yazılım geliştirme, uygulama geliştirme konusundaki 1992 - 2013 arası İstanbul ve sonrasında Malatya Teknokent'te geliştirmeye, takip etmeye devam ediyoruz.

Derin Öğrenme "Deep Learning", Makine Öğrenmesi "Machine Learning", Yapay Zeka "Artificial intelligence", Yapay Zeka Giyilebilir Teknolojiler "Sağlık 4.0", Yapay Zeka Şehir Sistemleri "Şehir 4.0", Yapay Zeka Tarım Sistemleri "Tarım 4.0", "Tekstil 4.0", "Gıda 4.0" ve Yapay Zeka haberleşilebilir görüntü işleme yazılım geliştirme, Yapay Zeka gözlük "Wearable Glasses" sistemler uygulama geliştirme, optik sensörler, lazer sensörler gibi gelişen teknolojileri de takip ediyor ve kendi tasarladığımız Milli iot, Milli iiot teknolojiler ile üretimimizi, yaşam kalitemizi, şehirlerimizi bambaşka bir hale getirecek teknolojiler tasarlıyor, uyguluyoruz.

Yapabileceğimiz Projeler

Augmented Reality Eğitim

Trafik yoğunluk analizi ve araç sayma.

Augmented Reality Üretim Bandı

Trafikte plaka tanıma ve araç yoğunluk.

Augmented Reality Arıza Bakım

Bu bir şaka değil, en kıymetli şey hayattır.

Derin Öğrenme ile Yapay Zekaya geçmelisiniz..

Ülkemize özgü verilerin oluşabilmesi için sosyal sorumluluk gereği herkesin bir şekilde Derin Öğrenme ile veri oluşumuna destek vermesi gerekiyor

İletişim
Merkez
19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad.
Dr.İsmet Öztürk Sok. No:8/1
Şişli / İstanbul
Malatya Teknokent
Bulgurlu Mah. Kanyon Cad. No:89
A Blok 202
Battalgazi / Malatya
Augmented Reality
Koza Mah. 1638 Sok. Kozapark
Sedef Blok Zemin Kat D.6
Bahçeşehir / Esenyurt / İstanbul