Top
1992'den bugüne inovasyon ve yapay zeka yazılım geliştirme
Endüstri 4.0 Sistem Entegratörü
Sektör bağımsız her türlü üretim tesisindeki PLC'lerden, Scada'lardan bilgileri tek bir merkezde toplayarak, kontrol edilebilen verimliliğinizin artmasını sağlayan sistemler geliştiriyoruz.
Endüstri 4.0'a Geçiş Revizyon
Gerektiğinde eski tip tüm makinelerinizide IOT "Nesnelerin İnterneti" ile izlenebilir/yönetilebir, verileri depolanabilir, rapolanabilir hale getiriyoruz.
Vertikal ve Horizontal Entegrasyon
Endüstri 4.0’da MES, MOM, ERP, Muhasebe ve diğer üretim sistemlerinin birbirleri ile haberleştirerek, yatay ve dikey entegrasyonlarını sağlıyoruz.

Firmamız

Biz Endüstri 4.0, Kobi 4.0, Tekstil 4.0, Sağlık 4.0, Tarım 4.0, Turizm 4.0, Gıda 4.0, Enerji 4.0, Sera 4.0, Bulut 4.0, Çiftçi 4.0, Artırılmış Gerçeklik ve Giyilebilir Teknolojiler için yerli MİLLİ yazılımlar geliştiriyoruz, ayrıca IOT, IIOT, M2M, Uzak IO, PLC protokol erişimi, Scada veri erişimi gibi sistemleri programlıyor ve destekliyoruz.
Yapay Zeka Fabrika, Yapay Zeka Üretim, Yapay Zeka Tarım, Yapay Zeka Gıda, Yapay Zeka Hasta Takip, Yapay Zeka Enerji, Yapay Zeka Sera, Yapay Zeka Çiftçi gibi sistemlere yerli yazılımlar geliştiriyoruz, dijital veri "Big Data" yönetim "Dashboard" ve teknoloji entegratörlüğü yaparak her geçen gün uzmanlığımızı artırıyoruz.

Ağırlıklı olarak hâlihazırda üretim yapan sistemlerinizi Endüstri 4.0 standarlarına erişebilmesi için, PLC okuma, sensör takviyeleri, IIOT donanım, IIOT yazılım geliştirmeleri ile yeniden revize ediyoruz, geliştirdiğimiz bu çözümler sizin Endüstri 4.0 "4. Sanayi Devrimi" entegrasyonunuzu sağlıyor, makinelerinizi, sistemlerinizi yönetilebilir hale getiriyoruz.

Endüstri 4.0 revizyonu hali hazırda kullandığınız makineniz Endüstri 2.0, Endüstri 3.0 ise kullanım ömrünü doldurana kadar veriler üretebilmesini, uzaktan izlenebilir olmasını ve yönetilebilir olamasını sağlıyoruz.

Sisteminizi daha rahat yönetebilmeniz için, sizin istekleriniz ihtiyaçlarınız doğrultusunda, planlanabilir, programlanabilir, yönetilebilir, canlı takip edilebilir ve raporlanabilir, masaüstü veya mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

"4.0" Başlığı altında gelişen birçok teknoloji farklı farklı sektörlerede büyük yenilikler getiriyor tüm bu gelişen teknolojileri, programlama, yazılım geliştirme, uygulama geliştirme konusundaki 25 yıllık tecrübemiz ile Malatya Teknokent'te gerçekleştiriyoruz.

Yapay Zeka Giyilebilir Teknolojiler başlığı ile Sağlık 4.0, Yapay Zeka Şehir Sistemleri başlığı ile Şehir 4.0, Yapay Zeka Tarım başlığı ile Tarım 4.0, Tekstil 4.0, Gıda 4.0, Bulut 4.0, Sera 4.0 ve Yapay Zeka haberleşilebilir eklenebilir görüntü işeleme/kamera/gözlük "Wearable Glasses" sistemleri, optik sensörler, lazer sensörler gibi gibi, gelişen birçok teknolojiler artık üretimimizi, yaşam kalitemizi, şehirlerimizi bambaşka bir hale getirecek.

Yapabileceğimiz Projeler

Augmented Reality Eğitim

Endüstri 4.0 artırılmış gerçeklik ile personel eğitimleri.

Augmented Reality Üretim Bandı

Endüstri 4.0 artırılmış gerçeklik ile üretim bandı.

Augmented Reality Arıza Bakım

Endüstri 4.0 artırılmış gerçeklik ile arıza bakım.

Augmented Reality Sektörler

Endüstri 4.0 artırılmış gerçeklik ile farklı sektör çözümleri.

Augmented Reality Depo Çözümü

Endüstri 4.0 artırılmış gerçeklik ile depolama çözümleri.

Augmented Reality Depo Çözümü

Artırılmış gerçeklik ile depo stok ve sevkiyat çözümleri.

Yapay Zeka Robotik Sistemler ve Yapay Zeka ya geçmelisiniz, aksi takdirde rakibiniz ile rekabet edemezsiniz

Sektörünüzde Endüstri 4.0 veya Yapay Zeka ya geçen bir rakibiniz olduğunda çok geç kalmış olmak istemiyorsanız, fabrikanız/tesisiniz için bir an evvel reorganizasyon ile geçiş işlemlerine başlamalısınız.
Bu devrime ayak uyduranlar ayakta kalacak, uyduramayanlar maalesef yok olacak

İletişim
Merkez
19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad.
Dr.İsmet Öztürk Sok. No:8/1
Şişli / İstanbul
Malatya Teknokent
Bulgurlu Mah. Kanyon Cad. No:89
A Blok 202
Battalgazi / Malatya
Augmented Reality
Koza Mah. 1638 Sok. Kozapark
Sedef Blok Zemin Kat D.6
Bahçeşehir / Esenyurt / İstanbul