Top
1992'den bugüne inovasyon ve yapay zeka yazılım geliştirme
Enerjide Endüstri 4.0 Revizyonu
Enerjide her türlü IIOT, IOT ve Yapay Zeka sensör revizyonları ile izlenebilir, yönetilebir, tasarruf edilebilir, canlı tüm verileri depolanabilir.
Enerjide Uzak Kontrol Sistemi
Enerjide her türlü Yapay Zeka cihaz ve Yapay Zeka sensör sistem revizyonları, Nesnelerin İnterneti ile izlenebilir/yönetilebir, verileri depolanabilir.
Uzaktan Enerji Takip Sistemleri
Yapay Zeka programlanabilir teknolojileri yapay zeka programlama ile uzak takip kontrol sistemleri, ilgili birimlere canlı uyarı yönetim sistemleri.

Firmamız

Enerji sektöründe nesnelerin interneti ve Endüstri 4.0 enerji entegratörlüğü konusunda uzmanlaşmaktadır

Gelişen teknolojiler ile birlikte tüm dünyada yaşanan Endüstri 4.0 devrimine geçiş süreci enerji alanında da yaşanıyor, bu süreçte internet of things cihaz entegrasyonları, Yapay Zeka IIOT teknolojiler ile her an uzaktan takip, kontrol, analiz, tasarruf gibi birçok sorunu Enerji 4.0 sistemleri ile uzaktan takip edecek, iletecek sistemler geliştiriyoruz. Sürekli Ar-Ge çalışmaları ile yeni fikirler üretiyoruz, canlı verileri Yapay Zeka telefon, tabletler, Yapay Zeka sensörler, yapay zeka programlama ile her an canlı veri aktarım yazılımlarını geliştirme ve birçok projeyi hayata geçirme isteğimizin heyecanını yaşıyoruz.

Yapabileceğimiz Projeler

Yenilenebilir Enerji Kaynakları

Enerjide Yenilenebilir Kaynaklar.

Augmented Reality Enerji

Enerji 4.0 Yazılım Geliştirme ile devrimler.

Enerji Tasarruf Sistemleri

Enerji Tasarruf Sistemleri.

Enerjide tasarruf, yaşam konforu için, Yapay Zeka teknolojilerine ve nesnelerin interneti ile Enerji 4.0'a geçmelisiniz..

Gelişen teknolojileri enerji sektöründe insanların hayatına değer katabilmek için uyarlıyor, yazılımlar ve donanımlar geliştiriyoruz, sizi bu teknolojilere adapte edebilmemiz için iletişime geçiniz.

İletişim
Enerjide Endüstri 4.0
Enerji 4.0 Tasarruf
Enerji 4.0 IIOT
Enerji 4.0 IOT
Merkez
19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad.
Dr.İsmet Öztürk Sok. No:8/1
Şişli / İstanbul
Malatya Teknokent
Bulgurlu Mah. Kanyon Cad. No:89
A Blok 202
Battalgazi / Malatya
Augmented Reality
Koza Mah. 1638 Sok. Kozapark
Sedef Blok Zemin Kat D.6
Bahçeşehir / Esenyurt / İstanbul